mapa strony   |
SmodCMS

Rejestracja online

Zamawianie recept online:

 

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach
Małopolskiego Regionalnego Programu
Operacynego na lata 2007-2015
 

Rejestracja online

Centrum Medyczne KOL-MED spzoz w Tarnowie, dzięki otrzymanemu współfinansowaniu ze środków UE, uruchomiło dla swoich pacjentów usługę Indywidualnego Konta Pacjenta, ktróre umożliwia przechowywanie danych medycznych na specjalnie wygenerowanym anonimowym koncie. Oprócz istotnych funkcjonalności, takich jak możliwość przechowywania kopii wizyt, wystawionych recept, skierowań itp. informacji, możliwe jest również rejestrowanie się do lekarza w placówkach współpracujących z systemem OSOZ.

Poniżej prezentujemy konieczne do wykonania kroki, celem umożliwienia rejestracji online do lekarzy pracujących w naszych placówkach.

 

Krok 1. Zarejestrowanie/odebranie karty Indywidualnego Konta Pacjenta

W dowowolnej rejestracji każdej z naszych placówek, macie Państwo możliwość otrzymania bądź zarejestrowania już posiadanej karty. Numer karty zostanie zapisany w Państwa elektronicznej kartotece, dzięki czemu możliwe będzie przekazywanie informacji z naszego systemu informatycznego bezpośrednio na Państwa konto. Od tego momentu będziecie Państwo mieli również możliwość oglądania aktualnych grafików lekarzy z informacją o wolnych miejscach do rejestracji.

 

Krok 2. Założenie konta w systemie OSOZ.

Wystarczy przejść na stronę www.osoz.pl oraz zarejestrować swoje konto, dopisując w nim informacje o otrzymanej karcie IKP. Dostęp do rejestracji możliwy jest po naciśnięciu przycisku Aktywuj Konto Zdrowotne oraz postępowować zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie.

 

Krok 3. Rejestracja do lekarza

Po załeżeniu i aktywowaniu konta, po lewej stronie w menu wystarczy nacisnąć link "Znajdź placówkę" i odszukać oczekiwaną przez Państwa jednostkę, wraz z lekarzem do którego chcecie się Państwo zarejestrować.

 

Informujemy, iż dostęp do IKP oraz rejestracji online możliwy jest również przez aplikację VISIMED, dostępną na wszystkie platformy.

Wersja do druku